fbpx
Biuro w Warszawe - pracuje na terenie całego kraju
+48 505 448 963
kontakt@ehsconsulting.eu

SzkoleniA BHP
(Warszawa i okolice)

BHP w Warszawie

doradzam, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim pracownikom

Ochrona PPOŻ. w Warszawie

doradzam, aby zapewnić ochronę przeciwpożarową Twojego obiektu.

Dokumentacja

doradzam jak powinien wyglądać obieg dokumentów w Twojej firmie

Szkolenia BHP – dla bezpieczeństwa w pracy


Kiedy myślimy o BHP, najczęściej pojawiającym się pierwszym skojarzeniem jest szkolenie BHP przed rozpoczęciem pracy.

Zdecydowanie szkolenia BHP są bardzo ważne, aby przekazać pracownikom niezbędną wiedzę w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Jednym z obowiązków pracodawcy, który wynika z kodeksu pracy (Art. 94, pkt 4) jest zapewnienie bezpiecznych i  higienicznych warunków pracy oraz prowadzenie systematycznych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest on realizowany poprzez przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP.

Szkolenia wstępne BHP oraz okresowe BHP są przeprowadzane zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, a koncentracja uwagi na poszczególne tematy jest uzależniona od stanowisk pracy, a także rodzaju prowadzonej działalności. 

 

Kursy BHP Warszawa – szkolenia dla pracowników, pracodawców i firm


Szkolenia okresowe są prowadzone dla wielu grup zawodowych. Oferujemy m.in. szkolenia okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, służby BHP, stanowisk robotniczych, administracyjno- biurowych, inżynieryjno- technicznych. Prowadzone w rożnych formach: kursu BHP, samokształcenia kierowanego, instruktażu oraz seminarium.

Istnieje możliwość odbycia szkolenia BHP okresowego w formie online – wtedy to Ty decydujesz o miejscu i czasie jego przeprowadzenia.

Szkoleń wstępne i okresowe BHP dla pracowników mogą zostać poprowadzone w Twojej firmie

Warto zdawać sobie sprawę, że wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy nie powinna być przekazywana jedynie na obowiązkowych szkoleniach. W ofercie EHS Consulting znajdziesz szkolenia tematyczne, przede wszystkim związane z pracą z substancjami chemicznymi, pracą na wysokości, pracą w wykopach, pracą w przestrzeniach zamkniętych.

Dodatkowo prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego i zasad ewakuacji

Tanie szkolenia BHP w Warszawie – to możliwe z EHS Consulting

Wyznajemy zasadę, że kursy i szkolenia BHP muszą być najwyższej jakości. Nie idzie to jednak w parze z zawrotną ceną za te usługi. Nasze szkolenia BHP dla pracowników są dostosowane finansowo do każdego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, w którym zestawione są wszystkie ceny za szkolenia BHP. 

Jednak w przypadku większej ilości pracowników – warto zapytać o ofertę

Szkolenia BHP Warszawa – jedynie z EHS Consulting!

EHS Consulting to miejsce, dla każdego, komu zależy na profesjonalizmie i rzetelności.  Nasze kursy BHP w Warszawie i okolicach stoją na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy Klient zyskuje pewność, że w jego miejscu pracy zapanuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą w trosce o zdrowie pracowników  zapraszamy do kontaktu  EHS Consulting.

Jeżeli masz pytania – skontaktuj się ze mną

Każdy klient zasługuje na indywidualne podejście oraz specjalnie dedykowaną ofertę

Zadzwoń do mnie

+48 505 448 963