• Szkolenia BHP

Kiedy myślimy o BHP, najczęściej pojawiającym się pierwszym skojarzeniem jest szkolenie BHP przed rozpoczęciem pracy.

Zdecydowanie szkolenia BHP są bardzo ważne, aby przekazać pracownikom niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jednym z obowiązków pracodawcy, który wynika z kodeksu pracy (Art. 94, pkt 4) jest zapewnienie bezpiecznych warunków pracy oraz prowadzenie systematycznych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest on realizowany poprzez przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP i PPOŻ.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas!

Obsługa BHP Warszawa – szkolenie wstępne w zakresie bhp w firmie

Szkolenia wstępne BHP oraz szkolenie okresowe BHP są przeprowadzane zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, a koncentracja uwagi na poszczególne tematy jest uzależniona od stanowisk pracy, a także rodzaju prowadzonej działalności. Szkolenie BHP podzielone jest na dwie części:

  • Szkolenie wstępne z zakresu BHP instruktaż ogólny –szkolenie teoretyczne, podczas którego pracownik zaznajamia się z aktualnie obowiązującymi przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i prawa pracy. Taki kurs może być przeprowadzony jako szkolenia z zakresu BHP online w formie e-learningu.
  • Szkolenie wstępne BHP instruktaż stanowiskowy –szkolenie przeprowadzane na terenie firmy ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń panujących na konkretnym stanowisku pracy.

Kursy BHP Warszawa – okresowe szkolenia dla pracowników, pracodawców i firm

Szkolenia okresowe są prowadzone dla wielu grup zawodowych. Oferujemy m.in. szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, służby BHP, stanowisk robotniczych, administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych. Prowadzone w różnych formach: kursu BHP, samokształcenia kierowanego, instruktażu oraz seminarium lub szkolenia BHP online.

Okresowe szkolenia dla  stanowisk robotniczych powinno się przeprowadzać nie rzadziej niż raz na 3 lata. Osoby, które wykonują prace na stanowiskach szczególnie niebezpiecznych, zobowiązani są przejść szkolenie okresowe przynajmniej raz w roku. W przypadku pracowników biurowych jest to zdecydowanie dłuższy okres. Wystarczy kurs, seminarium lub samokształcenie kierowane co 6 lat.

Istnieje możliwość odbycia szkolenia BHP online – wtedy to Ty decydujesz o miejscu i czasie jego przeprowadzenia. W takiej formie obsługa BHP również będzie na najwyższym poziomie, a jakość naszych usług nie spadnie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zgłoś się do nas po usługi BHP.

SZKOLENIA WSTĘPNE I OKRESOWE BHP DLA PRACOWNIKÓW MOGĄ ZOSTAĆ POPROWADZONE W TWOJEJ FIRMIE

Warto zdawać sobie sprawę, że wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy nie powinna być przekazywana jedynie na obowiązkowych szkoleniach. W ofercie EHS Consulting znajdziesz szkolenia tematyczne, przede wszystkim związane z pracą z substancjami chemicznymi, pracą na wysokości, pracą w wykopach, pracą w przestrzeniach zamkniętych, szkolenia okresowe pracowników administracyjno-biurowych, szkolenia dla firm w zakresie BHP oraz profesjonalne szkolenia z ochrony przeciwpożarowej. Od lat świadczymy usługi BHP dla firm i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Dodatkowo prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego, analizy ryzyka zawodowego i zasad ewakuacji.

Tanie szkolenia BHP w Warszawie – to możliwe z EHS Consulting

Wyznajemy zasadę, że kursy i szkolenia BHP muszą być najwyższej jakości. Nie idzie to jednak w parze z zawrotną ceną za te usługi. Nasze szkolenia BHP i PPOŻ dla pracowników są dostosowane finansowo do każdego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, w którym zestawione są wszystkie ceny za szkolenia BHP.

Jednak w przypadku większej ilości pracowników – warto zapytać o ofertę.

Szkolenia BHP Warszawa – jedynie z EHS Consulting!

EHS Consulting to miejsce, dla każdego, komu zależy na profesjonalizmie i rzetelności. Nasze szkolenie BHP online oraz stacjonarnie w Warszawie i okolicach stoją na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy Klient zyskuje pewność, że w jego miejscu pracy zapanuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie zapewnić całkowity nadzór BHP w Twojej firmie od oceny ryzyka zawodowego przez szkolenia wstępne, aż po szkolenie okresowe z zakresu BHP osób kierujących pracownikami.

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w trosce o zdrowie pracowników – zapraszamy do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu BHP pozwala nam przeprowadzać najskuteczniejsze szkolenia pracowników w każdym zakładzie pracy – obsługa BHP Warszawa tylko w EHS Consulting!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas!