Doświadczenie i wiedza

Audyt BHP w biurze

Jesteś zainteresowany/zainteresowana audytem BHP w swoim biurze?

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy w biurach stają się coraz bardziej istotne. Wiele osób kojarzy audyty BHP głównie z miejscami, gdzie występuje ryzyko fizycznych urazów, takimi jak fabryki czy budowy. Jednakże biura również niosą ze sobą różnorodne zagrożenia, które mogą wpłynąć na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Dlatego audyt BHP w biurze to nie tylko formalność, ale konieczność, która pomaga zidentyfikować i eliminować potencjalne niebezpieczeństwa, poprawiając tym samym komfort pracy i zwiększając efektywność zespołu.


FAQ

Masz inne pytania?

Sprawdź nasze pytania i odpowiedzi – wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Audyt BHP to szczegółowa ocena warunków pracy pod kątem bezpieczeństwa i higieny. Jest ważny w biurze, ponieważ pozwala zidentyfikować i eliminować zagrożenia, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, poprawę ich komfortu pracy oraz minimalizację ryzyka wypadków i problemów zdrowotnych.

Najczęstsze problemy to ergonomiczne zagrożenia (niewłaściwe krzesła, monitory ustawione na nieodpowiedniej wysokości), problemy z oświetleniem, niewłaściwe warunki termiczne, techniczne, czy niedostosowanie do aktualnych przepisów.

Audyty powinny być przeprowadzane regularnie, minimum raz w roku przez audytora zewnętrznego. Częstotliwość może zależeć od specyfiki pracy, liczby pracowników i warunków pracy, a także od wewnętrznych polityk firmy.

Czas trwania audytu jest uzgadniany każdorazowo z Klientem. Wynika on głównie z wielkości organizacji i powierzchni audytowej.

Koszt uzależniony jest od:
• zakresu i czasu trwania – określ jakie obszary chciałbyś zweryfikować, czy również dokumentacja bhp,
• lokalizacji – podaj planowane miejsce audytu,
• specjalnych wymagań np. jesteś po kontroli organów zewnętrznych i masz określone zadania do wykonania.

• Wizyta auditora o określonym doświadczeniu i wykształceniu (np. wymagane uprawnienia auditora wiodącego ISO 45001 lub uprawnienia inspektora ppoż.).
• Opracowanie raportu po audycie, który będzie zawierał podpowiedzi w zakresie obszarów doskonalenia.
• Stały kontakt i możliwość konsultacji telefonicznej oraz e-mail (pamiętaj, że nie zostajesz z raportem sam; jesteśmy od tego, aby Ci pomóc!).

1.

Kontakt

Pierwszym krokiem jest kontakt z nami przez telefon lub mail

2.

Rozmowa

Drugi krok to poznanie potrzeb klienta i zaproponowanie warunków

3.

Współpraca

Trzeci krok to podjęcie współpracy i rozpoczęcie działań


Kontakt

Zapytaj o szczegóły


referencje

Zobacz co piszą o nas klienci

Duża fachowość, możliwość skorzystania z usług w trybie online, a także szeroka dostępność czasowa. Z całym przekonaniem polecam Panią Agnieszkę Kuźmicką.

Piotr Błaszczyk

Konsultant Podatkowy w SWGK

Agnieszka prowadziła szkolenia z BHP dla pracowników mojej firmy. Polecam ją jako bardzo dobrego i profesjonalnego szkoleniowca. Cały proces przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze.

Marcin Olejnik

CEO w Chatbots

Polecam w 100 procentach! Duża dawka wartościowej wiedzy. 10/10!

Aleksandra Taraszkiewicz

Aleksandra Taraszkiewicz – rozwody, sprawy rodzinne i opiekuńcze


branżowe informacje

Blog

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Masz pytania?

+48 887 043 666