OŚRODEK SZKOLENIA BHP – EHS CONSULTING

Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy, a także zarządzania dokumentacją. Jesteśmy Specjalistami ds. BHP,  Inspektorami Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ratownikami Medycznymi. W świadczeniu usług dla swoich klientów wykorzystujemy wiedzę z różnych obszarów: inżynierii, zarządzania, a także prawa.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

PROFESJONALNY OŚRODEK SZKOLENIA BHP – WARSZAWA I OKOLICE

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak kompetentnie przeprowadzać szkolenia, kursy, eventy o tematyce BHP, PPOŻ. oraz pierwszej pomocy dla firm i instytucji o różnym profilu działalności na terenie Warszawy i całego kraju. Nasz ośrodek szkolenia BHP koncentruje się na przedstawianiu istotnych w zakresie bezpieczeństwa zagadnień w sposób nie tylko profesjonalny, ale także interesujący, aby zrozumienie tematu było dla uczestników znacznie prostsze.

Doradzamy firmom jak efektywnie i szybko wdrożyć wysokie standardy BHP i PPOŻ., aby uniknąć wypadków przy pracy i strat materialnych. W swojej pracy podążamy za nowymi technologiami, wykorzystując narzędzia do pracy zdalnej, prowadzenia spotkań online oraz szkoleń.