Pełny profesjonalizm

EHS Consulting

Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy, a także zarządzania dokumentacją. Jesteśmy Specjalistami ds. BHP,  Inspektorami Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ratownikami Medycznymi. W świadczeniu usług dla swoich klientów wykorzystujemy wiedzę z różnych obszarów: inżynierii, zarządzania, a także prawa.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

Agnieszka Kuźmicka

Dyrektor zarządzający EHS Consulting


Profesjonalny

Ośrodek szkolenia BHP

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak kompetentnie przeprowadzać szkolenia, kursy, eventy o tematyce BHP, PPOŻ. oraz pierwszej pomocy dla firm i instytucji o różnym profilu działalności na terenie Warszawy i całego kraju. Nasz ośrodek szkolenia BHP koncentruje się na przedstawianiu istotnych w zakresie bezpieczeństwa zagadnień w sposób nie tylko profesjonalny, ale także interesujący, aby zrozumienie tematu było dla uczestników znacznie prostsze.

Doradzamy firmom jak efektywnie i szybko wdrożyć wysokie standardy BHP i PPOŻ., aby uniknąć wypadków przy pracy i strat materialnych. W swojej pracy podążamy za nowymi technologiami, wykorzystując narzędzia do pracy zdalnej, prowadzenia spotkań online oraz szkoleń.


Poznaj nas lepiej!

Nasz zespół

Agnieszka Kuźmicka

Dyrektor zarządzający EHS Consulting. Specjalista ds. BHP z ponad 8-letnim doświadczeniem dla firm z wielu branż m.in. produkcyjnej, usługowej, budowlanej. Inspektor ds. BHP, Auditor wiodący ISO 45001, Biegły sądowy z zakresu BHP. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę prawną oraz techniczną, zdobytą podczas studiów na Politechnice Gdańskiej i Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

Rafał Jędrocha

Specjalista ds. ppoż., Starszy Inspektor ds. BHP, ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, czynny zawodowo strażak Państwowej Straży Pożarnej. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, podczas których przedstawia praktyczne aspekty pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej i BHP.

Wojciech Furman

Specjalista ds. ppoż., Specjalista ds. BHP, ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, czynny zawodowo strażak Państwowej Straży Pożarnej. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń tematycznych BHP m.in. wykonywania prac na wysokości, a także z zakresu pierwszej pomocy i ochrony ppoż.

Dawid Kaczmarski

Specjalista ds. ppoż., Starszy Inspektor ds. BHP, czynny zawodowo Strażak. Oprócz prowadzenia szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej posiada dużą wiedzę w zakresie serwisu i konserwacji sprzętu ppoż. Ukończył szkolenie inżynierów z firmy Zettler (obejmuje konserwację i projektowanie), Akademię projektantów Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego przeprowadzona przez CNBOP.

Kacper Szostek

Inspektor ds. BHP, posiada dwuletnie doświadczenie w obsłudze Klientów. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach ze specjalizacją BHP oraz rozwija umiejętności w branży.

Ewa Szczecina

 Specjalista ds. BHP, inspektor ochrony przeciwpożarowej. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, studiów inżynierskich na kierunku BHP oraz studiów magisterskich na kierunku zarządzania i inżynierii produkcji. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, studiów na kierunku bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie. Specjalizuje się w zapewnianiu bezpieczeństwa pracowników branż medycznych.

Angelika Matysiak

Document Controller w firmie EHS Consulting, na co dzień pracująca jako Specjalista ds. BHP w branży e-commerce, z bogatym doświadczeniem w logistyce. Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej, Auditora Wewnętrznego ISO 45001:2018 oraz 19011:2018. Jej mocną stroną jest zdaniowość i dokładność przy opracowywaniu dokumentacji BHP. 

Joanna Staniszewska

Technolog żywności ze specjalizacją mikrobiologia, biotechnologia i ocena jakości żywności. Auditor wewnętrzny ISO 22000. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 13 lat wdraża system HACCP oraz GMP/GHP w branży spożywczej, a także systemy jakościowe w branży kosmetycznej, produkcji opakowań do żywności, produkcji i konfekcji pasz dla zwierząt, środków do transportu żywności, rolniczym handlu detalicznym.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Masz pytania?

+48 887 043 666