• Szkolenia BHP VR (wirtualna rzeczywistość)

Szkolenie BHP w środowisku wirtualnym (VR z ang. Virtual reality) pomaga pracownikom w skuteczniejszym rozwiązywaniu skomplikowanych problemów, zapewnia maksymalne zaangażowanie w proces szkoleniowy i umożliwia przeprowadzenie ćwiczeń reagowania na wypadek np. awarii, które trudno przeprowadzić w rzeczywistości.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas!

W przypadku np. pożaru w zakładzie produkcyjnym, szkolenie BHP w technologii VR pomaga wskazać reakcje pracowników na wszelkie nagłe zdarzenia lub przeszkody, odtworzyć trudne sytuacje, gdy zdarzenie nie przebiega zgodnie z typowym scenariuszem, a co najważniejsze, umożliwia pracownikom wcześniejsze przygotowanie się do takich zdarzeń.

Przykłady tematów szkoleń z wykorzystaniem VR:

  • ewakuacja, ćwiczenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
  • pierwsza pomoc,
  • prace szczególne niebezpieczne np. prace na wysokościach,
  • zagrożenia na produkcji.

Dla kogo są dedykowane szkolenia VR?

Nasze szkolenia VR zwiększają świadomość wszystkich osób pracujących w ryzykownym środowisku, pomagając im w identyfikacji czynników, które mogą prowadzić do zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu.

Jest ono szczególnie istotne dla branży energetycznej, naftowej i gazowej, produkcyjnej, zakładów użyteczności publicznej i górnictwa, ale może być wykorzystywany przez inne organizacje. Do wykorzystania podczas szkoleń wprowadzających, przypominających oraz wizyt na budowie u wykonawców.

Czy zamawiając szkolenie VR potrzebuję dodatkowy sprzęt?

Nie, jako organizatorzy szkolenia zapewniamy gogle VR oraz dedykowane scenariusze aplikacji.

Na naszej stronie znajdziesz także informacje na temat obowiązkowych szkoleń BHP, a także tych związanych z użytkowaniem diizocyjanianów.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas!