fbpx
Biuro w Warszawe - pracujemy na terenie całego kraju

Kilka słów o naszym zespole

O nas

Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy a także zarządzania dokumentacją. Jesteśmy Specjalistami ds. BHP,  Inspektorami Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ratownikami Medycznymi. W świadczeniu usług dla swoich klientów wykorzystujemy wiedzę z różnych obszarów: inżynierii, zarządzania, a także prawa.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji, jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

Od wielu lat organizujemy szkolenia, kursy, eventy o tematyce BHP, PPOŻ. oraz pierwszej pomocy dla firm i instytucji o różnym profilu działalności na terenie Warszawy i całego kraju.

W naszych działaniach skupiamy się na interesującym, a zarazem profesjonalnym przedstawieniu istotnych zagadnień w zakresie bezpieczeństwa.

Doradzamy firmom jak efektywnie i szybko wdrożyć wysokie standardy BHP i PPOŻ., aby uniknąć wypadków przy pracy i strat materialnych.

W swojej pracy podążamy za nowymi technologiami, wykorzystując narzędzia do pracy zdalnej, prowadzenia spotkań online oraz szkoleń.

Pełniliśmy nadzór BHP na projektach:

Opinie klientów

Więcej informacji o nas (a także opinie klientów) możesz znaleźć w google:

https://www.google.com/maps?cid=555095779412684840&authuser=1

https://www.google.com/maps?cid=4549625181062278935&authuser=1

Zainteresowanych zapraszamy również do odwiedzenia:

– profilu Linkedin 

https://www.linkedin.com/company/ehs-consulting-agnieszka-ku%C5%BAmicka/ 

– fanpage na FB:

https://www.facebook.com/EHSconsultingAgnieszkaKuzmicka/

1. "Bezpiecznie do celu"

„Bezpiecznie do celu” tymi słowami kierujemy się w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że punktem wyjścia w planowaniu każdego projektu jest zapewnienie wysokich standardów bezpiecznej pracy.

2. Nowoczesne podejście

Wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne podejście wdrożymy w Twojej firmie wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, a także zarządzania dokumentacją.

3. Pełen plan działań

Pracę nad każdym zadaniem rozpoczynamy od zdefiniowania obszarów, które warto udoskonalić. Następnie przechodzimy do planowania działań i podania realnych rozwiązań, które są od razu do zastosowania.

Jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami

Każdy klient zasługuje na indywidualne podejście oraz specjalnie dedykowaną ofertę

Zadzwoń do nas