fbpx
Biuro w Warszawe - pracuje na terenie całego kraju
+48 505 448 963
kontakt@ehsconsulting.eu

Mój Drogi
(czytelniku, a może i kliencie??)

O mnie

Nazywam się Agnieszka Kuźmicka

Na co dzień zajmuję szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zarządzaniem dokumentacją. Jestem Specjalistą ds. BHP oraz Inspektorem Ochrony Przeciwpożarowej. W świadczeniu usług dla swoich klientów wykorzystuję wiedzę z różnych obszarów: inżynierii, zarządzania, a także prawa.

Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Obecnie studiuję Prawo na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji, jakość świadczonych przeze mnie usług jest na wysokim poziomie.

Posiadam doświadczenie związane z bezpieczeństwem pracy, zarządzaniem dokumentacją oraz zarządzania jakością. Pełniłam nadzór BHP na projektach:

W swojej pracy podążam za nowymi technologiami, wykorzystując narzędzia do pracy w chmurze, prowadzenia spotkań online oraz szkoleń.

Więcej informacji o mnie (a także opinie moich klientów) możesz znaleźć na profilu LinkedIn: 

https://www.linkedin.com/in/agnieszka-kuzmicka/

oraz fanpage na FB:

https://www.facebook.com/EHSconsultingAgnieszkaKuzmicka/

1. "Bezpiecznie do celu"

„Bezpiecznie do celu” tymi słowami kieruję się w codziennej pracy. Jestem przekonana, że punktem wyjścia w planowaniu każdego projektu jest zapewnienie wysokich standardów bezpiecznej pracy.

2. Nowoczesne podejście

Wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne podejście wdrożę w Twojej firmie wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, a także zarządzania dokumentacją.

3. Pełen plan działań

Pracę nad każdym zadaniem rozpoczynam od zdefiniowania obszarów, które warto udoskonalić. Następnie przechodzę do planowania działań i podania realnych rozwiązań, które są od razu do zastosowania.

Jeżeli masz pytania – skontaktuj się ze mną

Każdy klient zasługuje na indywidualne podejście oraz specjalnie dedykowaną ofertę

Zadzwoń do mnie

+48 505 448 963